Vánoční setkání 2016

12.10.2018

Tato akce proběhla začátkem prosince 2016. Šlo o první setkání rodičů, dětí a zdravotnického personálu v porodnici v Praze Podolí. Akce se účastnilo celkem 24 rodin. Bylo vybráno 29.000 Kč. Kromě rodin předčasně narozených dětí přispěla také paní Lenka Komosná a firma Dream Gym s.r.o. 

Svou prací se na akci podílely také rodiče, kteří zakoupily či připravily pohoštění, paní Michaela Audýová, která ušila prostěradla a deky do inkubátorů a paní Václava Boušková, která vytvořila koláž ve tvaru stromu života, kde korunu s listy tvořili fotografie dětí. Současně byla koláž srovnáním toho, jak děti vypadaly, když se narodily a jak vypadaly v aktuálním čase. 

Z vybraných peněz bylo zakoupeno:

Na odd. RES + JIP: prostěradla do inkubátorů a stínící deky, na odd. IMP: kolotoče a další závěsné hračky nad dětské postýlky, prostěradla do inkubátorů a dětských postýlek, povlečení a peřinky, na rehabilitaci: dětský interaktivní stůl, kostky a další hračky, overball. Dále bylo zakoupeno: knihy s dětskou tématikou, láhve značky Difrax a k nim náhradní savičky, dudlíky a oblečení pro nedonošené děti.

Poděkování pro personál nemocnice v podobě ručně vyráběného drobného oblečení (čepice, šály, rukavice).

                                                                                                                                            Děkujeme.