Mikulášské setkání 2019

11.12.2019

3.12.2019 se uskutečnilo již 4. mikulášské setkání našeho NF MaMiNa v prostorách ÚPMD v Praze Podolí.

Úvodního slova se opět ujala Veronika Bajerová, která všechny přivítala v prostorách jídelny, kde vládla vánoční atmosféra, hrály koledy a pod stromečkem bylo spoustu dárků pro nedonošeňátka. Nadační fond se mohl pochlubit, co všechno se mu podařilo za uplynulý rok zařídit a sehnat pro neonatologické oddělení a poté byl předán symbolický šek v hodnotě 41.500,-kč. panu prim. prof. MUDr. Zbyňku Straňákovi, CSc., MBA.

Dále jsme předaly deky a rychlozavinovačky od firmy Esito, 2 lékařské batohy a 1 kufr.

V průběhu odpoledne za dětmi přišel pan Mikuláš s andělem a děti obdaroval dárečky v podobě dobrot, hraček a knížek. Děti si mohly navléknout náramek z korálků, pohrát v bazénku s kuličkami a vystřihnout anděla.

Letošní novinkou byla tombola, ve které se vybralo 3.565,-kč a tento výtěžek bude vložen na transparentní sbírkový účet NF. Moc děkujeme za sponzorskou hlavní cenu rodinnému festivalu Kefír.

Děkujeme sponzorům za dárečky HIPP, NUTRICIA, NESTLÉ, ALZA, MEDELA, SAB, PHILIPS, KOŠÍK.CZ, ŠKODA AUTO a.s. a Lídiji Zavoralové za krásné knížky.

Také bychom chtěly poděkovat herečkám Aleně Hladké a Tereze Blažkové, fotografovi Lukáši Hladkému a zvukaři Vojtovi Jelínkovi za jejich vstřícnost a pomoc při této každoroční akci.

A v neposlední řadě chceme poděkovat zdravotnímu personálu, v čele s vrchní sestrou Ilonou Križanovou, za pomoc při přípravě krásného odpoledne.

Ještě jednou přeji Všem krásné prožití svátků vánočních, hezký nový rok 2020 a budeme se na Vás těšit při našem pátém setkání.

S pozdravem Dagmar, Veronika a Markéta.