Mikulášská nadílka 2018

14.10.2018

Dne 4.12.2018 proběhlo od 14.30 hod. v nemocnici v Praze - Podolí předvánoční setkání rodin, kterým se zde předčasně narodily děti.

O zábavu nebyla nouze. Za dětmi přišel Mikuláš s čertíkem a andělem. Ty ztvárnily profesionální herečky - paní Alena Hladká a paní Anna Theimerová. Děti od nich dostaly spoustu darů v podobě dobrůtek i hraček. Dary sponzorsky poskytly firmy HIPP, Nutricia, Nestlé a Alza.

Poté si mohly děti, kterých přišlo téměř 40, pohrát v bazénkách, vymalovat obrázek, nebo obtisknout své ručičky na plátna, která byla následně předána personálu nemocnice a umístěna na místních odděleních.

Kromě příjemného posezení nám bylo ctí, že jsme mohly do rukou MUDr. Ivana Berky předat symbolický šek v hodnotě 35 640 Kč. Tyto peníze budou použity na dovybavení neonatologického pracoviště. 

Zároveň byla na akci umístěna pokladnička, do které mohli návštěvníci poskytnout dobrovolný příspěvek. Vybralo se 672 . Tato částka byla uložena na účet našeho nadačního fondu a nemocnici bude předána v následujícím roce (rok 2019).


Došlo i na pár formalit. Návštěvníkům akce byly představeny nově vzniklé internetové stránky, které budeme v roce 2019 spravovat zcela zdarma pod záštitou serveru webnode.cz a reklamní samolepky. Ty vytvořila a našemu nadačnímu fondu darovala organizace Reklamy Richter.


Níže přikládáme fotografie z akce. Jejich autorem je vážená fotografka, slečna Anna Hladká. (https://www.annahladka-photo.com)


Velmi děkujeme všem dárcům a lidem, kteří se podíleli na organizaci akce.

Pozn. Akce se účastnili zástupci internetových masových médií. Rozhovory, které poskytly paní Veronika Bajerová a paní Dagmar Kocmichová, naleznete v sekci "Napsali o nás".

Fotogalerie